Wybielanie Zębów u Dentysty Metodą Nakładkową

Dawniej mało kto przejmował się wyglądem zębów. Obecnie jednak praktycznie każdemu zależy na prostych, ładnych i przede wszystkim białych zębach. Często, gdy widzimy takie osoby na filmach lub w telewizji, to sami mamy chęć tak wyglądać. Jednak jak się okazuje rozwijająca się technologia i nowoczesne metody pozwalają już teraz każdemu wykonać specjalistyczny zabieg.

Jednym z nich jest bardzo często stosowana w wybielaniu zębów metoda nakładkowa. Nie jest najszybszą z możliwych. Specjaliści jednak spójnie twierdzą, że uzyskane za jej pomocą rezultaty są bardzo dobre i długotrwałe.

Oczywiście niektórzy mogą pomyśleć, że zabiegi mające na cele uzyskanie perfekcyjnego uśmiechu są zbędne. Jednak prawda jest zupełnie inna. Większość ludzi o wiele lepiej nawiązuje kontakty z osobami, które mają zadbane zęby. Nie jest to tylko odosobniony przypadek. Potwierdzają to licznie przeprowadzane badania i ankiety. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nieustannie zwiększa się ilość osób, które zapisują się na zabiegi do dentysty. Zaskakujące jest to, że czasami niektórzy są, skłoni zaciągnąć kredyt lub pożyczek w tym celu. Obrazuje to tylko wagę problemu. Wybielanie zębów jest bardzo popularne i traktowane bardzo poważnie.

W tym przypadku omówimy metodę nakładkową. Trzeba już na samym wstępie zaznaczyć, że nie jest to najdroższa z możliwości na uzyskanie białych zębów. Jak już wspominaliśmy, nie jest też najszybsza, lecz efekty, które gwarantuje, są bardzo dobre. Odcień bieli może być kilkukrotnie jaśniejszy po kuracji.

Jeżeli ktoś zdecydował się skorzystać z wybielania zębów za pomocą nakładek, to musi być świadomy kilku rzeczy. Do zabiegu nie można przystąpić z dnia na dzień. Dentyści wymagają, aby odpowiednio wcześniej udać się na badania. Konieczne jest także usunięcie kamienia, który osadza się na zębach.

Jak wybielać zęby za pomoca nakładek

Dopiero wtedy można przystąpić do zabiegu. Po dokonanym zabiegu każdy pacjent otrzymuje od lekarza specjalne nakładki i specjalistyczny żel. Wszystko dlatego, że sam zabieg, to nie koniec. Wymagany jest dalsze kontynuowanie terapii w domu. Zazwyczaj zajmuje ona około 3 lub 4 tygodnie. Czynności, które należy robić, ograniczają się do stosowania otrzymanych nakładek. Jednak nie każdy będzie z tego zadowolony. Trzeba zakładać nakładki na minimum 4 godziny w ciągu dnia.

Na koniec trzeba przedstawić, jak prezentują się ceny za wykonanie takiego zabiegu. Wszystko tak naprawdę zależne jest od miejsca, w którym wykonujemy wybielanie zębów. Zazwyczaj ceny zaczynają się od 400 zł. W droższych salonach mogą sięgać maksymalnie tysiąca złotych.