Specjalista ds. marketingu internetowego i promocji

Agencja Pracy Tymczasowej Mazury Job Sp. z o.o. nr certyfikatu 10078 to sprawdzony dostawca usług w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzący swoją działalność na obszarze całego kraju i za granicą, który uzyskał wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia i posługuje się certyfikatem o numerze 10078. W związku z rozwojem struktur poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Ełk
Zadania:

  • reklama poprzez portale społecznościowe: Facebook, Instagram, etc.
  • uczestniczenie w projektach internetowych
  • redagowanie i umieszczanie tekstów na stronach internetowych
  • prowadzenie działań promocyjnych w social media
  • opracowywanie informacji prasowych i kontakt z mediami
  • prowadzenie i obsługa portalu ogłoszeniowego
  • tworzenie i koordynowanie kampaniami promocyjnymi.

Wymagania:

  • znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • wiedza i doświadczenie w zakresie social media
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  •  tzw „lekkie pióro” – umiejętność pisania ciekawych tekstów i komunikatów medialnych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze e-marketingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • kreatywność i inwencja.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Kontakt:
rekrutacja@mjob.com.pl
Tel.: 882-065-390
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez firmę Mazury Job Sp. z o.o. jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926).”

  1. Aplikuj na to stanowisko!

Budowa sklepów i stron internetowych