Rekrutacja

Agencja Pracy Tymczasowej Mazury Job Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie rekrutacji personelu (doradztwo personalne).

Mając na uwadze, że precyzyjny dobór pracowników to priorytet każdej działalności gospodarczej, dokładamy wszelkich starań w dokładną weryfikację posiadanych umiejętności i kwalifikacji przyszłych pracowników.

Prowadzimy własną bazę Kandydatów, a proces rekrutacji traktujemy jako proces ciągły. Koncentrujemy się na pozyskaniu najlepszych Kandydatów oraz na przeprowadzeniu starannej selekcji. Oceniamy przydatność Kandydata na dane stanowisko poprzez ocenę jego kwalifikacji i kompetencji, biorąc pod uwagę oczekiwania danego przedsiębiorstwa.

W celu systematycznego rozbudowywania naszej bazy kandydatów prowadzimy rekrutacje stałe i jednorazowe, w zależności od bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku pracy, a także rekrutacje masowe.

Rekrutacje masowe to wieloetapowe projekty rekrutacyjne, których celem jest zatrudnienie dużej ilości wyspecjalizowanych pracowników w możliwie jak najkrótszym czasie. Prowadzimy je najczęściej dla producentów, dostawców usług i koncernów przemysłowych. Projekt ten umożliwia rekrutację od kilku do kilkudziesięciu osób jednocześnie na dane stanowisko.

Formy prowadzonych rekrutacji:

  • Rekrutacje wewnętrzne – z istniejącej wewnętrznej bazy danych pracowników i kandydatów agencji Mazury Job Plus;
  • Rekrutacje na konkretne stanowisko;
  • Rekrutacje przez polecenie – polecenie kandydatów do pracy przez dotychczasowych sprawdzonych pracowników;
  • Targi Pracy;
  • OHP.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług dokładamy wszelkich starań w proces rekrutacyjny.

Najnowsze oferty pracy:

Budowa sklepów i stron internetowych