Praca tymczasowa? nie mogłeś lepiej trafić!

Jeśli szukasz tymczasowej pracy? nie mogłeś lepiej trafić!

Nieważne kim jesteś: sekretarką, kierowcą, księgową, handlowcem czy studentem – jeśli szukasz tymczasowego zatrudnienia, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oferujemy pełny zakres usług rekrutacyjnych oraz zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilno- prawną w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Mamy dla Państwa zarówno oferty krajowe, jak i pracę za granicą.

Oferowana przez nas praca nie jest trudna, nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy przygotowania, za to daje wymierne korzyści, takie jak wynagrodzenie czy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.

 

Jesteśmy świetnym miejscem startu dla tych, którzy uczą się, studiują, a zatem nie posiadają pełnej dyspozycyjności do podjęcia stałego zatrudnienia. Oferujemy możliwość pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia. Każdy ma pełne prawo wyboru, w które dni chce pracować, niczego nie narzucamy z góry.

Pracę tymczasową można wpisać w CV w pozycji doświadczenie zawodowe. Jest to bowiem ważna informacja dla Pracodawcy, że dana osoba jest sumienna, zorganizowana, zmotywowana do podjęcia pracy na pełen etat.

 

Nasza oferta to cenne rozwiązanie także dla tych, którzy są zatrudnieni, ale chcą podreperować swój domowy budżet. Praca, którą oferujemy jest zajęciem tymczasowym – możesz dowolnie wybierać godziny i dni. Nie narzucamy żadnych minimalnych, ani maksymalnych limitów godzin do przepracowania w miesiącu – u nas Ty decydujesz: ile i kiedy pracujesz! Zleceniobiorcom oferujemy stawki godzinowe, dlatego też doskonale wiedzą oni, ile godzin dodatkowej pracy potrzebują, by zarobić pożądaną kwotę.

Uwaga! – wszystkim Pracownikom i Zleceniobiorcom oferujemy atrakcyjną wysokość wynagrodzenia i gwarancję terminowej wypłaty. Umowę z nami można zawierać z miesiąca na miesiąc, zgodnie z własną chęcią i potrzebą. Również w przypadku rozwiązania umowy z dnia na dzień, w momencie znalezienia bardziej atrakcyjnej oferty (praca tymczasowa umożliwia bowiem ciągłe poszukiwanie pracy stałej) – nie stawiamy Ci żadnych przeszkód.

Dbamy o to, by każdy nasz Pracownik oraz Zleceniobiorca był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne.
Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów.

Mimo tego, że nie zawsze na początku współpracy posiadamy wymarzone propozycje, to dbamy o to, by w przyszłości móc zaoferować Państwu lepszą posadę.

Jeżeli okażecie się Państwo kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw polecimy Państwa naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Najnowsze oferty pracy:

Budowa sklepów i stron internetowych