Koordynator Pracowników Tymczasowych z Rynku Wschodniego

Zadania:

  •  wprowadzanie pracowników tymczasowych do realizacji zadań,
  •  kwaterowanie pracowników w wynajętych mieszkaniach,
  •  nadzorowanie i kontrolowanie pracowników,
  •  zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji oraz zarządzanie relacjami pomiędzy pracownikami tymczasowymi a klientem,
  •  obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników,
  •  budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz pracownikami.

Wymagania:

  •  minimum rok doświadczenia związanego z kierowaniem grup pracowniczych,
  •  czynne prawo jazdy kat. B,
  •  biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
  •  samodzielność w prowadzeniu powierzonych spraw i projektów,
  •  gotowość do wyjazdów na terenie województw warmińsko – mazurskiego i podlaskiego,
  •  komunikatywność i dokładność w realizacji zadań,
  •  mile widziane doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia.

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •  motywacyjny system wynagrodzenia,
  •  pracę w miłej, przyjaznej atmosferze,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego.

Kontakt:
rekrutacja@mjob.com.pl
Tel.: 882-065-390

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez firmę Mazury Job Sp. z o.o. jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926).”

  1. Aplikuj na to stanowisko!

Budowa sklepów i stron internetowych