O nas

Agencja Pracy Tymczasowej Mazury Job Sp. z o. o. w Ełku powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku pracy i branży HR.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku stawiając z sukcesem pierwsze kroki na lokalnym rynku. W związku z rozwojem struktur naszej firmy i oferowanych usług, koniecznym stała się reorganizacja. W 2012 roku zawiązała się spółka Mazury Job, której ugruntowana pozycja na rynku umożliwiła rozszerzenie oferowanych przez nas usług i obszaru ich świadczenia. Idąc za odniesionym sukcesem w 2013 roku powstała Agencja Pracy Tymczasowej Mazury Job Sp. z o. o., która uzyskała wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia i posługuje się certyfikatem o numerze 10078.

Od 2010 roku nasi wykwalifikowani pracownicy zdobyli zaufanie wielu lokalnych firm, które nawiązały z nami stałą współpracę opartą na partnerskich relacjach. Zmiany organizacyjne, mające miejsce na przestrzeni ostatnich lat nie zakłóciły ciągłości świadczonych przez nas usług. Dbając o naszych Partnerów stale podnosimy jakość naszych usług i na bieżąco obserwujemy zmiany zachodzące na rynku pracy, aby optymalnie odpowiedzieć na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy Tymczasowej Mazury Job Sp. z o. o. to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzący swoją działalność na terenie województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, ale z powodzeniem świadczymy swoje usługi również na obszarze całego kraju i za granicą.

Jako doradcy HR świadczymy usługi związane z:

  • leasingiem pracowniczym,
  • rekrutacją do pracy tymczasowej,
  • pośrednictwem pracy,

a także projektami:

  • try & hire,
  • szybkiego zastępstwa,
  • obsługę kadrowo-płacową.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chciałyby przekazać część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną i jednocześnie znacznie obniżyć koszty pracownicze.

Należymy do grupy mjobgroup, w skład której wchodzą spółki: Mazury Job i MazurySky z siedzibą w Ełku, Works4You z siedzibą w Suwałkach oraz spółka Work Solution z siedzibą we Lwowie.

 

    Najnowsze oferty pracy:

    Budowa sklepów i stron internetowych